Домашня сторінка » Новини » “Ну-мо, хлопці!”

“Ну-мо, хлопці!”

Уже стало традицією нашого закладу освіти відзначати День Захисника Вітчизни проведенням свята-змагання «Ну-мо, хлопці!».

Цього року у заході взяли участь першокурсники: майбутні зварники, трактористи, верстатники.

Група Ст-36: Каменєв Ю., Ващеня М., Кришталь О., Пахомов Д., Сіренко Д., Гармаш М., Марченко Д., Цуверкалов А.

Група Зв-1: Задирака Д., Сергеєв В., Стороженко О., Мандич Н., Рудяк Д., Колісник Д., Гаталяк О., Пушкін М.

Група Тр-61С: Сухомлинов Є., Величко І., Потапов М., Івіашура М., Горюшко Д., Капуста В., Третяков В., Козирєв В.

Команди змагалися за такою програмою: «Підняття гирі», «Підтягування», «Перетягування канату», «Найвлучніший козак», «Присідання в трійках».

На стадіоні панувала доброзичлива змагальна атмосфера. Дружніми оплесками зустріли оголошення переможців у конкурсах та переможців команд:

• «Підняття гирі» – Сергеєв Віталій (група Зв-1);
  • «Підтягування» – Потапов Максим (група Тр-61С);.
  • «Перетягування канату» – команда групи Тр-61С;
  • «Найвлучніший козак» – Стороженко Олег (група Зв-1);
  • «Присідання в трійках» – трійка групи Тр-61С (Івашура Максим, Козирєв Владислав, Горюшко Данило).

I місце – команда групи Тр-61С;

ІІ місце – команда групи Зв-1;

ІІІ місце – команда групи Ст-36.

Всі присутні отримали позитивні емоції, бажання бути сильними, спритними, влучними.