Домашня сторінка » Новини » “Ну-мо, хлопці!”

“Ну-мо, хлопці!”

8 жовтня на спортивному майданчику закладу був проведений військово-спортивний конкурс «Ну-мо, хлопці!», присвячений Дню Захисника України з метою військово-патріотичного виховання учнів, удосконалення умінь і навичок юнаків, популяризації серед них військової справи, підготовку до захисту України, виховання колективізму, відповідальності, наполегливості та бійцівських якостей.

У наполегливій боротьбі зустрілися команди юнаків груп І курсу: Зв-3, Тз-1, Тр-63С.

Команди змагалися за наступними видами: одягання протигазу на швидкість, віджимання на брусах, влучності метання м’яча та військово-спортивному кросі. На етапах конкурсу кращими були:

• Одягання протигазу – група Зв-3 (5,8 секунд).
  • Віджимання на брусах: у особистому заліку – Кривда Іван (гр. Тр-63С) – 28 раз, Салтаєв Богдан (гр. Зв-3) – 24 рази, Саєнко Микола (гр. Зв-3) – 20 раз.

У командному заліку І місце у команди Зв-3 (110 віджимань).

• Метання м’яча на влучність: у командному заліку група Тз-1 (18 влучань), у особистому заліку Ніколаєнко Денис (гр. Тр-63С) – 8 влучань з 10.
  • Військово-спортивний крос: група Зв-3 – 1 хв. 17 сек.

Турнірна таблиця

Вид змагань Зв-3 Тр-63С Тз-1