Домашня сторінка » Новини » Оберіг для захисника України

Оберіг для захисника України

31 серпня 2018 року відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань  національно-патріотичного виховання при Харківській обласній державній адміністрації, на якому одностайно підтримано ініціативу щодо продовження обласної Акції «Оберіг для захисника України», метою якої є підтримка бойового духу українського воїна та захисників України.

Учні ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» активно долучилися до обласної акції. Діти виготовили символічні обереги для захисників України та надали їх до Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Куп’янської міської ради.

Особливо активними були наступні навчальні групи нашого закладу: Ес-26, Ес-27, Зв-1, Пк-21, Пк-22, Пкт-5, Пм-11, Пм-12, Пмт-11, Ст-34, Ст-35, Ст-36, Тв-3С, Тр-58С, Тр-60С, Тр-61С, Тс-24, Тс-25, Шлм-11.

Соціальний педагог А. П. Рудневська.