Домашня сторінка » Новини » Оглядова екскурсія до Української інженерно-педагогічної академії

Оглядова екскурсія до Української інженерно-педагогічної академії

Учні випускної групи Тс-24 разом з керівником групи Коваленком В. М. відвідали Українську інженерно-педагогічну академію, зокрема кафедру інтегрованих технологій в машинобудуванні та зварювального виробництва.

До їхньої уваги було представлено оглядову екскурсію за професійним спрямуванням. Також учні ознайомилися з правилами вступу до ВНЗ. Вони вживу спілкувалися зі студентами УІПА, які серйозно і разом з тим цікаво розповідали про свій навчальний заклад та його перемоги і досягнення.

Значна кількість учнів Державного навчального закладу «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» виявили бажання продовжити навчання саме в Українській інженерно-педагогічний академії.

Зустріч пройшла в теплій, доброзичливій атмосфері. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Майстер виробничого навчання Коваленко В. М.