Домашня сторінка » Новини » Олімпійський тиждень розпочався!

Олімпійський тиждень розпочався!

12.09.2019 року традиційно відбулася Спартакіада для учнів I курсу, присвячена Дню фізичної культури та спорту.

На свято був запрошений Владислав Сапожников, восьмикратний чемпіон України, призер і переможець кубків Європи, віце-чемпіон Європи, переможець міжнародних гонок, відкритого чемпіонату Австрії та Словенії, учасник Європейсько-олімпійських ігор у Баку-2015, майстер спорту міжнародного класу з велогонок.

Свято відкрили ведучі Шайдурова Аліна і Боров Ярослав. Учасників змагань привітав пісенний колектив «Українці» (учні груп Пк-22, Пм-12 та Пм-13: Бурцева Олена, Орос Карина, Трегуб Анна, Заступенко Сніжана, Акименко Тетяна, Філонова Єлизавета, Пономарьова Анастасія), а також танцювальний колектив (учні груп Пм-13, Пмт-11, Пр-22: Трущ Ангеліна, Решетняк Анна, Сиромятнікова Анна, Калініна Анастасія, Бернацька Надія).

У змаганнях з легкої атлетики взяли участь 125 учнів I курсу, які виборювали перемогу у стрибках в довжину з розбігу, підтягуванні (хлопці), згинанні та розгинанні рук в упорі (дівчата), метанні м’яча на відстань, бігу на 100 м.

Змагання пройшли у дружній атмосфері, піднесеному настрої.