Домашня сторінка » Новини » “Осінні мелодії”

“Осінні мелодії”

Багряна осінь красить клени,

У золото вбира поля.

І гарна, ніби наречена,

Багрянцем міниться земля.

30 жовтня 2019 року в гуртожитку  ДНЗ «Куп’янський РЦПО» було проведено музично-поетичний захід «Осінні мелодії».

Осінь! Яка красива восени природа! Осінню красу в своїх творах описують письменники, оспівують поети у віршах. Учні гуртожитку підготували та провели свято. Молодь залюбки декламували вірші, виконували ліричні пісні про чарівницю осінь.

Активну участь у підготовці та проведенні свята брали наступні учні: Матвієнко Ілля (Зв-2); Ващеня Микита (Ст-36); Замерчук Ілля (Ас-18); Міщенко Данило, Колесник Руслан, Трегуб Анна (Пк-22); Філонова Єлизавета, Сиромятнікова Анна, Бовдун Віолета, Трущ Ангеліна (Пм-13); Коротка Вікторія (Пмт-12); Ворона Людмила, Кравченко Юлія (Пм-14); Акименко Тетяна (Пм-12); Калинич Мирослава, Віцота Анастасія, Беденко Катерина (Пмт-11).