Домашня сторінка » Новини » “Освіта – скарб, навчання – ключ до нього!”

“Освіта – скарб, навчання – ключ до нього!”

На базі Приватного акціонерного товариства «Харківський тракторний завод» було проведено виробничу екскурсію для учнів групи Тр-62С з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва». Учні разом з головним інженером Поліщуком Г. І., майстрами виробничого навчання Казачковим Станіславом Олексійовичем та Потапенко Тетяною Василівною пройшли інструктаж з ОП, ознайомилися з історією заводу.

Процес збирання вдосконалених тракторів ХТЗ-243К та ХТЗ-242К учні змогли оцінити вочевидь у збиральному цеху, який розташований на площі заводу (а площа заводу ХТЗ – 146 гектарів).

Екскурсія пройшла на високому рівні, учні були вражені масштабами та рівнем виробництва заводу. Від колективу ДНЗ «Куп’янський РЦПО» керівництву заводу було вручено подяку за дієву партнерську допомогу зі сподіваннями на подальшу співпрацю.

В цей же день учні відвідали кафедру технічного забезпечення агропромислового комплексу в Харківському національному аграрному університеті ім. В. В. Докучаєва. Було проведено екскурсію майстернями, учбовими кабінетами та лабораторіями. Учні побачили ґрунтовий канал для дослідження органів ґрунтообробних машин.

Наші учні були бажаними гостями. Екскурсію особисто проводили зав. кафедрою Михальченко Степан Адамович , професор кафедри овочівництва Лебединський Іван Васильович та декан агрономічного факультету Романов Олексій Васильович. Спілкування пройшло в теплій, доброзичливій атмосфері.