Домашня сторінка » Новини » “Охорона праці очима дітей”

“Охорона праці очима дітей”

З нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці в Україні в 2020 році, з метою популяризації питань охорони праці та виховання високої культури безпеки, акцентування уваги майбутніх працівників на виробничі небезпеки і ризики серед молоді, формування у молоді відповідального ставлення до безпеки праці, учні Державного навчального закладу «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» під керівництвом майстрів виробничого навчання взяли участь у регіональному турі Всеукраїнського конкурсу малюнку «Охорона праці очима дітей».

Усі вимоги техніки виконання були дотримані. Майже всі групи закладу взяли участь у конкурсі. Що з того вийшло, дивіться у фотозвіті.

На думку журі кращими серед 17-ти конкурсних робіт є малюнки:

І місце – Стороженко Олег (Зв-1);

ІІ місце – Радченко Дар’я ( Пк-25);

ІІІ місце – Бабіч Руслан ( Тс-25).

Саме ці роботи будуть надіслані до Головного управління Держпраці у Харківській області для участі у регіональному турі Всеукраїнського конкурсу малюнку «Охорона праці очима дітей».