Домашня сторінка » Новини » Оздоровлення у ПЗОВ «Бурлучок»

Оздоровлення у ПЗОВ «Бурлучок»

З 02 по 23 липня 2019 року десять дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» відпочивають у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Бурлучок».

Заклад оздоровлення розташований в мальовничій сільській місцевості, у віддаленому селі Нижній Бурлук Шевченківського району, на березі річки Бурлучок. Заклад розміщений в двоповерховому приміщенні, має літній ігровий та спортивно-тренажерний майданчики, а також спортивну залу. Оздоровчий заклад обладнаний супутниковим телебаченням. Все це забезпечує умови для організованого дозвілля дітей та задоволення їхніх інтересів під час перебування в закладі.

Дозвілля відпочиваючих забезпечується шляхом організації культурно-спортивних заходів. Проводяться різноманітні конкурси, змагання, ігри, свята. Кожна дитина бере найактивнішу участь в усіх спортивних та розважальних заходах.

У закладі діти забезпечуються 5-ти разовим харчуванням, їжа різноманітна, смачна, якісна.

Бажаємо нашим вихованцям весело та активно провести час оздоровлення та відпочинку!