Домашня сторінка » Новини » Перемога баскетболістів

Перемога баскетболістів

Наприкінці грудня 2018 року на базі ДНЗ «Куп’янський РЦПО» проведений останній в цьому році вид змагань – першість з баскетболу – за програмою міської Спартакіади серед учнівської та студентської молоді 2018/2019 навчального року «Спорт протягом життя», в якому взяли участь команди трьох закладів освіти міста Куп’янська: Державного навчального закладу «Куп’янський регіональний центр професійної освіти», Куп’янського медичного коледжу імені М. С. Шкарлетової та Куп’янського автотранспортного коледжу.

Першу гру наші баскетболісти грали зі студентами Куп’янського автотранспортного коледжу. Гра проходила з перемінним успіхом, і навіть після третього періоду спортсмени КАТК були попереду на 2 очки. Та все ж у четвертому періоді не змогли утримати свою перевагу і поступилися господарям змагань з рахунком 23:27.

Друга гра відбулася з баскетболістами Куп’янського медичного коледжу імені Марії Шкарлетової. Команда студентів-медиків впевнено вела гру і навіть перемагала з різницею в 5 очок перед фінальною чвертю, та прагнення хлопців ДНЗ «Куп’янський РЦПО» до перемоги показало зібраність та вміння боротися до останнього. Наші спортсмени стали чемпіонами баскетбольного турніру!