Домашня сторінка » Новини » Перемога у III (обласному) етапі XX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

03.12.2019 року на базі до ДПТНЗ «Центр професійно-технічної освіти № 3 м. Харкова» проведено III (обласний) етап XX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів закладів професійної (професійно-технічних навчальної) освіти Харківської області.

За рішенням журі та протоколу результатів було визначено кращу роботу учениці групи Пм-12 Клещевої Аліни (викладачі Чиркіна В. О. та Костюк Т. І.), яка набрала 31,75 балів із 40 можливих та посіла I місце серед учнів ЗП(ПТ)О Харківської області.

Вітаємо переможця конкурсу та викладачів!

Бажаємо успіхів у фінальному етапі XX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!​