Домашня сторінка » Новини » Перемога в Міжнародному мовному конкурсі

Перемога в Міжнародному мовному конкурсі

Відповідно до Наказу МОНу від 13.05.2020 № 622 “Про нагородження переможців Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, переможцями серед учнів ЗП(ПТ)О визначено представників Харківської області:

Дипломами І ступеня нагороджені:

Ємельяненко Єлизавета Сергіївна, учениця Державного навчального закладу “Харківське вище професійне училище сфери послуг” (викладач-наставник Брунець Тетяна Михайлівна);

Клещева Аліна Юріївна, учениця Державного навчального закладу “Куп’янський регіональний центр професійної освіти” (викладачі-наставники Костюк Тетяна Іванівна та Чиркіна Валентина Олександрівна).

Дипломом ІІ ступеня нагороджена Бродська Олександра Олександрівна, учениця Регіонального центру професійної освіти електротехнічних, машинобудівних та сервісних технологій Харківської області (викладач-наставник Гончарова Наталія Іванівна).

Вітаємо переможців!