Домашня сторінка » Новини » Перше знайомство

Перше знайомство

07.06.2019 року ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» відвідали учні початкових та середніх класів Куп’янської гімназії № 2,  Куп’янської ЗОШ № 12 та учні 1-10 класів пришкільного закладу  відпочинку «Ромашка» Кислівської ЗОШ.

Для гостей було проведено змістовну, різнопланову екскурсію. Діти відвідали авторемонтну, слюсарну, електромонтажну, токарну та тракторну майстерні. Дівчаток зацікавили перукарська та манікюрна майстерні, а майстерня кухарів-кондитерів сподобалась усім учням.  Знайомство з навчальним магазином було найцікавішим: діти працювали на вагах, знайомилися із касовим апаратом, фотографувалися у спецодязі продавця.

Також відвідали гуртожиток освітнього закладу, де проживають діти із районів.

Сподіваємося, що даний захід стане першою сходинкою вибору професії майбутніх фахівців.