Домашня сторінка » Новини » Першість з баскетболу

Першість з баскетболу

12 грудня 2019 року на базі Куп’янського медичного коледжу імені М. С. Шкарлетової проведена першість з баскетболу (дівчата)  – за програмою міської Спартакіади серед учнівської та студентської молоді 2019/2020 навчального року «Спорт протягом життя», в якому взяли участь команди двох закладів освіти міста Куп’янська: Державного навчального закладу «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» та Куп’янського медичного коледжу імені М. С. Шкарлетової.

Нашу команду представляли 9 учнів. Всі учасники змагань демонстрували професійну гру, жагу до перемоги. Матч між командами закінчився з рахунком 16:25 на користь суперників.

Команда ДНЗ «Куп’янський РЦПО» посіла друге командне місце, а Гашенко Вікторія (Пм-13) визнана кращим гравцем нашої команди.