Домашня сторінка » Новини » “Перукарський батл”

“Перукарський батл”

У межах проведення Тижня професійної (професійно-технічної) освіти в Україні 24 листопада 2021 року в групі Пм-15 майстрами виробничого навчання Іриною Удовік та Світланою Оковитою проведено виховний захід «Перукарський батл».

Метою заходу було: розширити світогляд учнів, прищепити стійкий інтерес до обраної професії; розвити зв’язне мовлення, логічне мислення, пам’ять, увагу; сформувати вміння спільно знаходити рішення, працювати в команді; виховати колективізм і відповідальне ставлення до роботи.

На реалізацію мети було спрямовано ряд різноманітних методів та прийомів, які є педагогічно доцільними для учнів. Проектна діяльність була представлена в конкурсі «Перукарські цікавинки» – це групова робота учнів від ідеї до створення презентації та доповіді на обрану тему. Учні змагалися у випереджальному завданні з виконання коктейльних зачісок та створення єдиного образу моделей, з непідробним інтересом переглянули відео професійної спрямованості.

На виховному заході розвивались такі ключові компетентності: спілкування державною мовою, знання професійної лексики та термінології, здатність працювати у команді, використання цифрових технологій для пошуку потрібної інформації розвиток навичок самоосвіти.

Учні брали активну участь у підготовці виховного заходу, під час планування якого було враховано вікові особливості та інтереси учнів. Під час проведення батлу була забезпечена атмосфера доброзичливості та взаєморозуміння, встановлено психологічний та міжособистісний контакт з учнями.