Домашня сторінка » Новини » Підліткова жорстокість

Підліткова жорстокість

3 лютого у групі ПК-24 класним керівником та майстром виробничого навчання був проведений виховний захід, спрямований на визначення коріння та основ жорстокості підлітків у сучасному середовищі. На початку заходу учні переглянули хронікальне відео з неадекватною поведінкою підлітків по відношенню до молодших та слабших дітей.

Далі під екранізацію презентації за допомогою ведучих Ткаченко Вікторії та Єфімова Андрія було продемонстроване коріння цього пагубного явища, таке як вплив вулиці, жорстокість у сім’ї, нецензурна лайка (лихослів’я).

На завершенні заходу колектив групи прийшов до висновку, що перемогти жорстокість можливо тільки добром. На слайдах висвітився заповіт добра. Учні дуже здивувалися, почувши, що є свято: 13 листопада – Всесвітній день доброти.

Учні зрозуміли, що саме доброта врятує світ. Виховна година пройшла у невимушеній толерантній обстановці, діти поділилися враженнями від проведеного заходу, стверджуючи, що добро творити на землі людині лише дано.