Підсумки проведення учнівських олімпіад
Підсумки проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін |
|
Українська мова і література |
І місце:
Янголенко Олександр (Пк-23) Клещева Аліна (Пм-12) Григорова Марина (Пк-21) |
ІІ місце:
Сидоровець Олексій (Тр-61С) Задирака Денис (Зв-1) Бражникова Ірина (Пм-12) Шайдурова Аліна (Пк-22) Ляшенко Євгенія (Пк-21) Конченко Марина (Пм-11) |
|
ІІІ місце:
Овіленко Віталіна (Пк-23) Клейн Олексій (Ст-36) Вільхівський Володимир (Пк-22) Васильєва Анастасія (Пм-12) Козир Юлія (Пк-21) Кадіров Рустам (Ас-17) |
|
Історія | І місце:
Зінченко Євгенія (Пм-12) Григорова Марина (Пк-21) |
ІІ місце:
Шайдурова Аліна (Пк-22) Кадіров Рустам (Ас-17) |
|
ІІІ місце:
Клещева Аліна (Пм-12) Акименко Тетяна (Пм-12) Ляшенко Ірина (Пм-11) Лифар Юлія (Пм-11) |
|
Інформатика | І місце:
Кацубовський Сергій (Тр-60С) |
ІІ місце:
Івашура Максим (Тр-61С) Величко Ігор (Тр-61С) |
|
ІІІ місце:
Папп Анастасія (Пк-24) |
|
Математика | І місце:
Пелюстка Вікторія (Пм-11) Бовдун Віолета (Пм-13) Лаурсон Владислав (Ас-18) |
ІІ місце:
Григорова Марина (Пк-21) Ситнік Михайло (Пк-23) Рябуха Олександр (Ст-35) Головка Сергій (Зв-1) Величко Ігор (Тр-61С) |
|
ІІІ місце:
Удовік Владислава (Пм-11) Коротун Ярослав (Тр-61С) Кузніченко Максим (Ас-18) |
|
Хімія | І місце:
Клещева Аліна (Пм-12) Конєва Ксенія (Пм-13) |
ІІ місце:
Зінченко Євгенія (Пм-12) Гашенко Вікторія (Пм-13) |
|
ІІІ місце:
Руденко Артем (Тр-60С) Золотарьов Віктор (Пк-23) |
|
Біологія | І місце:
Івашура Максим (Тр-61С) Колесніков Денис (Ас-18) Зінченко Євгенія (Пм-12) Васильєва Анастасія (Пм-12) |
ІІ місце:
Ситнік Михайло (Пк-23) Золотарьов Віктор (Пк-23) Тютіна Інна (Пм-13) Сіромаха Віта (Пм-13) Кузніченко Максим (Ас-18) |
|
ІІІ місце:
Акентьєв Олександр (Пк-24) Аргунова Анастасія (Пк-24) Шайдурова Аліна (Пк-22) Дрогіна Олена (Пк-22) |
|
Англійська мова
|
І місце:
Григорова Марина (Пк-21) Колесніков Денис (Ас-18) Резник Владислав (Ст-35) |
ІІ місце:
Морозова Аліна (Пк-21) Канцедал Віктор (Тр-58С) Ляшенко Ілля (Тр-58С) Рябуха Олександр (Ст-35) Трофимович Максим (Ст-35) Кандауров Вадим (Ст-35) Почернін Ігор (Ст-35) |
|
ІІІ місце:
Шаповалова Євгенія (Пм-11) Рибальченко Микита (Тр-59С) Бабич Дмитро (Ст-35) |
|
Фізика | І місце:
Золотарьов Віктор (Пк-23) Бабич Дмитро (Ст-35) |
ІІ місце:
Клейн Олексій (Ст-36) Якушева Ганна (Пк-24) Рябуха Олександр (Ст-35) Васильєва Анастасія (Пм-12) |
|
ІІІ місце:
Ситнік Михайло (Пк-23) Кришталь Олексій (Ст-36) Бовдун Віолета (Пм-13) Колісник Дмитро (Зв-1) Задирака Денис (Зв-1) Резник Владислав (Ст-35) Почернін Ігор (Ст-35) |