Домашня сторінка » Новини » Підведено підсумки Всеукраїнської інтернет-олімпіади з англійської мови

Підведено підсумки Всеукраїнської інтернет-олімпіади з англійської мови

У 2018 році освітнім проектом «На урок» була організована і проведена перша Всеукраїнська інтернет-олімпіада з англійської мови для учнів усіх навчальних закладів та різних класів.

Олімпіада проходила у 3 етапи:

• реєстрація з 8 по 23 квітня;
  • виконання завдань з 23 по 30 квітня;
  • підведення підсумків, визначення переможців – 1-2 травня.

Головною метою інтернет-олімпіади було створення оптимальних мотиваційних умов для вивчення англійської мови учнями з будь-яким рівнем знань. Завдання адаптовані до шкільної програми.

Учні Григорова Марина та Удовік Владислава вирішили спробувати свої сили в інтернет-олімпіаді.

Всього по Україні взяли участь 4058 учнів 10 класів, 264 особи представляли Харківську область.

Григорова Марина виконала завдання за 16 хв. 19 сек., отримала 91,6 балів зі 100 можливих.

Удовік Владислава виконала завдання за 16 хв. 24 сек., отримала 93,0 балів зі 100 можливих.

Ці результати дали можливість дівчатам отримати дипломи І ступеня.

Вітаємо Владиславу та Марину з відмінними результатами на Всеукраїнській інтернет-олімпіади з англійської мови!