Домашня сторінка » Новини » “Планета толерантності врятує світ”

“Планета толерантності врятує світ”

17 лютого 2021 року в ДНЗ «Куп’янський РЦПО» в групі Ст-37 («Верстатник широкого профілю») майстром виробничого навчання Лежнюк Галиною Василівною було проведено відкриту виховну годину за темою «Планета толерантності врятує світ».
Дана тема є актуальною в наш час, їй було приділено достатньо уваги при проведені виховного заходу. Під час заходу учні розглядали основні аспекти толерантності. Юнаки висловлювали свої думки, розповідали вірші, легенди, притчи. Взяли участь у тестуванні, виконували різноманітні вправи щодо «Толерантності»: «Цікаве слово Толерантність, «Сонце толерантності», «Дерево Толерантності».
Захід пройшов жваво і дуже цікаво. Учні підвели підсумок з розумінням ставлення людей у суспільстві на теперішній час.