Домашня сторінка » Новини » Популяризація волейболу серед здобувачів освіти Центру

Популяризація волейболу серед здобувачів освіти Центру

27 січня відбувся відкритий виховний захід на тему “Популяризація волейболу серед здобувачів освіти Центру, залучення до регулярних тренувань підростаючого покоління”. На заході були присутні: заступник голови федерації волейболу м. Куп’янськ, “права рука”, учень 11 класу ліцею № 7 Ібрагім Шатов; діючий гравець жіночої команди з волейболу серед ветеранів, керівник гуртка з волейболу Куп’янської гімназії № 2, яка у 2001 році була відзначена почесним званням “Людина року” в номінації “Спортсмен року, тренер року”, Наталя Корнілова; члени атестаційної комісії; викладачі фізичного виховання; майстри виробничого навчання та члени спортивного гуртка з волейболу.

Відкрив програму майстер виробничого навчання Олег Воронченко, який виконав пісню, зігравши на гітарі, “И снова на площадке”.

Майстер виробничого навчання Олександр Лукашов ознайомив всіх з початком своєї педагогічної діяльності, невід’ємною частиною якого стало заняття волейболом. Потім, демонструючи презентацію, розповів про успіхи учнів нашого закладу освіти у спортивних змаганнях з волейболу.

Учні підготували цікаві виступи про історію розвитку волейболу та досягнення українських волейболістів на міжнародній арені.

Підсумували відкритий виховний захід товариською двохсторонньою грою у волейбол.