Домашня сторінка » Новини » Порадувати і здивувати!

Порадувати і здивувати!

День 8 березня – це той особливий день, коли всюди відчувається присутність весняного тепла і щирої радості. Напередодні свята, 6 березня, сцена актової зали була прикрашена душею і серцем, оформлення та дизайн якої запропонувала майстер виробничого навчання Лопатіна В. Г. Велика паперова корзина з яскравими квітами подарувала гарний настрій чарівним жінкам!

Порадували усіх присутніх жінок виступи хлопців. Ведучі святкового концерту, джентльмени, завидні українські «мени» – Мозальов Анатолій, Шинкаренко Олександр, Єфімов Андрій – довели, що найкращі жінки живуть в Ківшарівці і що усі дівчата варті чоловічої уваги. Концертні номери були веселими, музичними, святковими,творчими і дружніми.

Пісні для жінок виконували: Шевченко Максим, Івашура Максим, Клейн Олексій, Кришталь Олексій. Здивували глядачів гра на ложках, вальс, показ моделей з весняно-літньої колекції «Не родися красивою, а будь гламурною!»

Успіх свята полягав у величезному бажанні порадувати милих жінок. З добрих усмішок глядачів було зрозуміло, що все вийшло здорово!