Домашня сторінка » Новини » “Посади дерево – вдихни життя”

“Посади дерево – вдихни життя”

07 листопада 2018 року учні ДНЗ «Куп’янський РЦПО» взяли участь у заході, присвяченому Дню пам’яті почесного громадянина м. Куп’янськ Віктора Івановича Кошелєва, що відбувся в смт. Ківшарівка, – екологічній акції «Посади дерево – вдихни життя». Був дан старт новій дивовижній традиції – висаджування молодих дерев та кущів у нашому рідному селищі, щоб зробити його красивішим, комфортнішим та екологічним.

Право посадити перше дерево від нашого закладу освіти було надано відмінниці, переможниці обласних етапів XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та VIIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка учениці групи Пк-21 Григоровій Марині.

Після закінчення висаджування дерев усі учасники акції повернулися у сквер для продовження свята, де на них чекали весела музика, польова каша і гарячий чай.