Домашня сторінка » Новини » Посилення контролю пожежної безпеки в закладі

Посилення контролю пожежної безпеки в закладі

Згідно плану роботи та плану заходів щодо поліпшення стану пожежної безпеки в Державному навчальному закладі «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» 16 грудня 2019 року був проведений з працівниками позаплановий інструктаж з пожежної безпеки «Правила поводження при пожежі працівників закладу», «Про зберігання та користування вогнегасниками», «Заходи пожежної безпеки для сторожа (чергового)».

19 грудня проведений з учнями навчальних груп закладу позаплановий інструктаж з пожежної безпеки «Про зберігання та користування вогнегасниками»; «Правила поводження у навчальних кабінетах, лабораторіях, майстернях ДНЗ КРЦПО».

17 грудня проведено позапланове відпрацювання учбової евакуації учнів та працівників з приміщень закладу освіти.

18 грудня 2019 року та 8 січня 2020 року начальник штабу ЦЗ Пасічник В. Є. провів практичне навчання з працівниками закладу освіти з правил користування вогнегасниками ВП, ВВК.

Інженер з охорони праці Гузевата О. В. та начальник штабу цивільного захисту Пасічник В. Є. перевірили наявність евакуаційних знаків, планів евакуації в навчальному корпусі, майстерні, гуртожитку, а також відповідність планів евакуації в навчальному корпусі, гуртожитку, їдальні.

Для всіх будівель і приміщень виробничого, складського призначення були визначені категорії та класи ЗОН щодо вибухопожежної та пожежної небезпеки.