Домашня сторінка » Новини » Прийоми зміцнення учнівського творчого коллективу ДНЗ “Куп’янський регіональний центр професійної освіти”

Творчий колектив цілком можна назвати організованим варіантом художньої, технологічної, педагогічної, виконавчої діяльності.

Створена режисером Ольгою Прокопенко і сценаристом Світланою Тястовою група реалізує суму цінностей і норм згідно з позиціями і функціями спільної діяльності учасників і керівника під час проведення масових заходів.

8 травня 2018 року на подвір’ї ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» на високому режисерському та виконавчому рівні проведено захід до Дня пам’яті та примирення, на якому виступили вокальні колективи у складі: Жукова Марина, Гелуненко Анастасія, Соляник Марина, Півньова Карина (група Пр-22), Самойлова Тамара, Козир Юлія (група Пк-21), Логачов Антон (група Пк-20), Акименко Тетяна ( група Пм-12), Орос Карина, Бурцева Альона, Ляшенко Тетяна, Тригуб Анна, Трифанова Олександра (група Пк-22), Двуречанська Валерія Юріївна – викладач, а також група перукарів Пм-11 (майстер Кошелєва Г. Г.).

Емоційно піднесли текст сценарію ведучі: Удовик Влада – група Пм-11, Коваленко Інна – група Пм-10, Казаков Роман – група Ас-17, Іванцов Євген – група Ст-33.

Учням нашого навчального закладу запам’яталось, а ветеранів вразило виконання  масового флешмобу «Повертайся живим», адже ця новаторська ідея сприяла створенню творчої атмосфери, співпраці педагогів та вихованців, в основі якої – демократичний та гуманістичний стиль спілкування, створенню ситуації успіху, залученню дітей до змагань, конкурсів, фестивалів, виконанню творчих проектів.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Іванова Л. М.