Домашня сторінка » Новини » Приватне акціонерне товариство «Куп’янський машинобудівний завод» гостинно вітає першокурсників

Першокурсників, які навчаються за професією «Верстатник широкого профілю», було запрошено на Приватне акціонерне товариство «Куп’янський машинобудівний завод», яке є одним з  потужних підприємств м. Куп’янська, а також місцем, де проходять виробниче навчання та виробничу практику учні ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти».

Під час екскурсії інженер-технолог підприємства Саблісенко Євгеній  Олександрович розповів про напрямки роботи, про випуск продукції, яка користується попитом на ринку міста та області, ознайомив учнів з різними видами металоріжучого обладнання.

Досвідчений фахівець згадав, як сам навчався у СПТУ-27 м. Куп’янська (група Ст-4) за професією «Верстатник широкого профілю» та у 1989 році брав участь у республіканському конкурсі фахової майстерності (м. Дніпропетровськ), де посів ІІІ призове місце. Провів юнаків у механічний цех, де працюють випускники центру 2019 року Грєшной Ілля (за токарним верстатом) та Осєнін Сергій (за фрезерним верстатом), які мають добрі відгуки про роботу від керівництва підприємства.

Учням групи Ст-37 екскурсія сподобалася, було багато вражень та емоцій.

Майстер виробничого навчання Лежнюк Г. В.