Домашня сторінка » Новини » Вікторія Кудрявець – переможець обласного фестивалю-огляду “Учень року ЗП(ПТ)О – 2019”

З метою оновлення змісту виховної роботи, створення умов для виявлення обдарованої молоді серед закладів ПТО, сприяння розвитку активної життєвої позиції учнів, підвищення їх творчого потенціалу Науково-методичним центром  ПТО у Харківській області проведено обласний фестиваль-огляд молодіжної творчості “Учень року ЗП(ПТ)О – 2019”.

Від нашого  навчального  закладу у номінації “Талант профтехосвіти” (хореографічний жанр) взяла участь Кудрявець Вікторія, учениця групи Пм-11.

Фестиваль проходив у 2 етапи.

29.05.2019  у м. Харків відбувся фінал огляду у формі святкового театралізованого концерту «Травневий зорепад». Група підтримки Вікторії складалась з 33 осіб: танцюристи, агітбригада, моделі, які демонстрували зачіски. Виступ був дуже яскравим, масовим, позитивним. А сама фіналістка – просто неперевершена!

До виступу учасників підготували керівники гуртка Прокопенко  Ольга Станіславівна та Тястова Світлана Володимирівна.