Домашня сторінка » Новини » “Професія твоєї мрії”

“Професія твоєї мрії”

14 листопада 2018 року Державний навчальний заклад «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» взяв участь у масовому профорієнтаційному заході «Професія твоєї мрії», який був організований Куп’янським міськрайонним центром зайнятості і відбувся у приміщенні Палацу культури ім. Кошелева сел. Ківшарівка. Свої навчальні заклади презентували педагогічні працівники, учні та студенти закладів професійної та вищої освіти Куп’янська та Харкова. Гості заходу – майбутні випускники шкіл міста Куп’янська та Куп’янського району.

Наші учні-перукарі із групи  Пм-11: Пелюстка Вікторія, Куліш Анна, Кудрявець Вікторія та групи Пм-12: Ківшар Дар’я та Іскакова Анастасія під керівництвом майстрів виробничого навчання Удовік І. В. та Кошелевої Г. Г. провели майстер-клас по плетінню кіс всім бажаючим дівчатам, виконували зачіски з використанням резинок для волосся, хлопцям робили зачіски у напрямку стилізації.

Майстер-клас з фігурної нарізки овочів та фруктів (карвінг) продемонстрували учні групи Пк-22 Заступенко Сніжана та Щербак Дмитро під керівництвом майстрів виробничого навчання Чірікової С. Г., Кошелевої О. В. Учні третього курсу (група Пк-21): Козир Юлія, Овдієнко Владислав, Самойлова Тамара та Григорова Марина під керівництвом майстрів виробничого навчання Дьоміної Л. О., Цицюрської Л. В. виготовили і показали майстер-клас з прикрашання капкейків. А потім пригощали ними гостей заходу – учасників кулінарної вікторини.

Учні-волонтери: Удовік Владислава, Осика Ольга (група Пм-11) та учні групи Пмт-11 роздавали рекламні матеріали та спілкувались з випускниками.

Привабливим для школярів був перегляд відеоматеріалів із заходів, що проводились у нашому центрі, та експонатів виставки технічної творчості учнів.

Бажаємо випускникам шкіл зробити вірний вибір майбутньої професії і запрошуємо їх стати членами нашої великої родини – учнями Державного навчального закладу «Куп’янський регіональний центр професійної освіти»!