Домашня сторінка » Новини » Профорієнтаційний захід “День відкритих дверей”

Профорієнтаційний захід “День відкритих дверей”

13.04.2018 року у Державному навчальному закладі «Купʹянський регіональний центр професійної освіти» відбувся профорієнтаційний захід «День відкритих дверей». Були запрошені учні 9-х та        11-х класів шкіл м. Куп’янська, смт. Ківшарівка та Куп’янськ-Вузловий, сільських шкіл Куп’янського, Дворічанського, Шевченківського районів.

Юнакам і дівчатам відразу ж у вестибюлі навчального закладу продемонстрували свою фахову майстерність майбутні кухарі, кондитери, пригощаючи гостей водограєм фондю з білого та чорного шоколаду та фруктів, печивом, медовими пряниками, кексами, рогаликами, тістечками та іншими смаколиками.

Під час екскурсії по навчальному закладу випускники шкіл побували у навчальних майстернях, лабораторіях, кабінетах загальноосвітніх предметів, відвідали бліц-уроки з математики, української та англійської мов, інформатики. Почули змістовні розповіді про професії, які користуються попитом на ринку праці, про отримання загальноосвітньої підготовки, про умови навчання та відпочинку. Побували школярі у гуртожитку, побачили умови життя і побуту мешканців.

На завершення заходу школярів було запрошено до актової зали, де на них чекали виступи молодої зміни України – агітбригади «Професіонал» та вокальні, танцювальні колективи навчального закладу.

Підготували викладачі української  мови та літератури Чиркіна В. О. та Костюк Т. І.