Домашня сторінка » Новини » Профорієнтаційний захід “Професійна освіта – простий шлях до великої мети”

Профорієнтаційний захід “Професійна освіта – простий шлях до великої мети”

05.04.2018 було проведено профорієнтаційний захід у Куп`янській загальноосвітній школі I-III ступенів №12 Куп`янської міської ради Харківської області. Зустріч із майбутніми випускниками проходила в актовій залі. Учні прослухали чергову розповідь про професії, умови навчання, відпочинку у навчальному закладі. Переглянули рекламний відеоролик ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти». Учням було роздано рекламні профорієнтаційні матеріали «Професійна освіта – простий шлях до великої мети». Проведено майстер-клас з професій: «Кухар. Кондитер» та «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник» (Пархоменко Анна (гр. Пк-20), Шевцов Степан (гр. Пк-22) – колишні випускники цієї ж школи -, Кочеткова Ірина (гр. Пм-10).

Із захопленням та ентузіазмом розповіли про свою професію «Продавець продовольчих та непродовольчих товарів» випускниці гр. Пр-21 Дьоміна Кристина та Гладка Анастасія.

Також учні випускних класів були запрошені на профорієнтаційний захід – День відкритих дверей -, який буде проведено 13.04.2018 р. у ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти».

До підготовки заходу долучилися: викладач Шариш Н. В., майстри в/н Чірікова С. Г., Шевченко Л. В., Грибовода Н. І., Цегельник А. Г.

Захід проводили викладачі Костюк Т. І., Чиркіна В. О.