Домашня сторінка » Новини » Профорієнтація-2020 стартувала!

Профорієнтація-2020 стартувала!

З профорієнтаційною метою в грудні пройшов цикл зустрічей у школах Куп’янського та Великобурлуцького районів: с. Лісна Стінка, с.Шипувате та с. Смородьківка, на яких йшлося про життя нашого закладу, професії, за якими проводиться підготовка кваліфікованих робітників: електриків, трактористів, водіїв, зварників, кухарів, верстатників, перукарів.

Майстри виробничого навчання Казачков Станіслав Олексійович, Потапенко Тетяна Василівна, Дідур Сергій Андрійович та Махова Наталя Іванівна розповідали майбутнім випускникам, що учні нашого закладу стають не тільки справжніми спеціалістами своєї справи, а ще й встигають співати, танцювати, займатися спортом, брати участь в різноманітних конкурсах. Було наголошено на плюсах навчання: отримання інтегрованої професії, можливість проживання в гуртожитку , стипендія, гаряче харчування, безкоштовна якісна підготовка до ЗНО тощо.

Порадувало активне спілкування, велика кількість запитань до майстрів нашого закладу. Тож чекаємо на вас, випускники шкіл!