Домашня сторінка » Новини » “Протидія торгівлі людьми”

“Протидія торгівлі людьми”

16 грудня у Державному навчальному закладі «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» пройшла зустріч учнів груп Зв-2 та Пк-24 із керівником Благодійного фонду «Карітас Харків» Ігорем Тридубом.

Благодійний фонд займається допомогою та підтримкою осіб, що стали жертвами торгівлі людьми.

Ігор Тридуб провів з учнями лекцію з елементами тренінгу «Протидія торгівлі людьми». Молодь дізналася, що торгівля людьми- це кримінальний злочин, який карається законом України. І як Карітас може допомогти вберегтися від небезпеки.

Протягом години спілкування учні задавали питання, на які отримували змістовні, обґрунтовані відповіді; переглянули декілька відеороликів про підступні тенета торгівлі людьми. Також спілкування супроводжувалося переглядом плакатів, буклетів.

Кожен учень отримав у подарунок буклет «Протидія торгівлі людьми» та путівник з теми «Торгівля людьми. Працевлаштовуйся, навчайся та подорожуй безпечно».

Ігор зазначив, що будь-яка особа може звернутися до Фонду за консультацією чи допомогою у разі від’їзду за кордон.

Звертайтеся до Карітасу та отримайте безкоштовну професійну та конфіденційну допомогу й підтримку!