Домашня сторінка » Новини » Результати І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності “WorldSkills Ukraine” у 2021 році за компетенцією “Електромонтажні роботи”

Результати І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності “WorldSkills Ukraine” у 2021 році за компетенцією “Електромонтажні роботи”

11 листопада 2021 року на базі Харківського Державного навчального закладу “Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості” відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності “WorldSkills Ukraine” у 2021 році за компетенцією “Електромонтажні роботи”. ДНЗ “Купʼянський регіональний центр професійної освіти” представляв випускник Територіального відокремленого спеціалізованого відділення (смт. Шевченкове) 2021 року Лебідь Данило, якого готували до конкурсу майстри виробничого навчання Рябоконь Р. В., Голубенко М. В., Кравченко В. В.

Конкурс проходив в один етап – практичне завдання. Всі члени журі високо оцінили роботу нашого учасника. Данило посів 2 місце і був нагороджений дипломом ІІ ступеню та срібною медаллю.

Так тримати в подальших конкурсах!