Домашня сторінка » Новини » Самий найкращий випускний

Самий найкращий випускний

Випускний… Свято, що не повторюється. До самого головного свята юності веде довга дорога. І кожен з етапів важливий для дитини по-своєму, тому і свято кожного разу повинне бути  особливим, яскравим, як це і проходить у нашому ДНЗ «Куп’янський регіональний  центр професійної освіти».

Випускний вечір у Центрі пройшов 27 червня 2019 року. В цей день 137 випускників  отримали один із самих важливих документів у своєму житті – Диплом кваліфікованого робітника, а 13 випускників – Диплом молодшого спеціаліста,  що підтверджує отримання нашими студентами першого ступеню вищої освіти.

Хочеться відзначити тих, хто показав за час навчання найкращі результати та отримав дипломи з відзнакою: Удовік Владислава (гр. Пм-11), Ляшенко Ірина (гр. Пм-11), Козир Юлія (гр. ПК-21), Григорова Марина (гр. Пк-21), Білоцерковський Іван (гр. Тс-24), Кадіров Рустам (гр. Ас-17), Лобанов Владислав (гр. Тс-24), Калінін Дмитро (гр. Шлм-11), Лифар Юлія (гр. Пм-11).

Зі святковою подією молодь  тепло привітали наші друзі та соціальні партнери: Ситник Микола Миколайович, Капленко Олександр Володимирович, Бураков Олег Дмитрович, Ганус Наталія Федорівна, Молчанова Ольга Семенівна.

Класні керівники випускних груп та майстри виробничого навчання  вітали учнів  щирою піснею.

Словами вдячності всьому колективу закладу та оригінальним подарунком, піснею «Соколята», привітали батьки випускників: Калініна Олена Валеріївна та Олепір Олександр Іванович.

І звичайно, традиційний  виступ директора Кравцова Валерія Анатолійовича, який зазначив, що як в усьому світі,  так і в Україні, існує великий попит на робітничі професії. Тому ми сьогодні вітаємо наших випускників і вже готові зустрічати  першокурсників, які теж через невеликий проміжок часу стануть висококласними спеціалістами.

Приємно було чути слова подяки від випускників всім працівникам Центру, які були поруч протягом всього навчання: на уроках та перервах, на екзаменах та контрольних, на виробничій практиці та професійних конкурсах…

Важко передати святкову атмосферу словами, краще подивитися фотозвіт з випускного свята в ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти».