Домашня сторінка » Новини » Шевченківські дні

Шевченківські дні

Традиційно на початку березня в освітніх закладах проводяться Шевченківські дні.

Його ім’я стало символом України. Його називають провісником нового життя, народним пророком, титаном духу, який уболівав за долю рідного народу. Духовну велич і красу українського слова він підніс на найвищу височінь.

Упродовж тижня у відокремленому відділенні ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» з метою популяризації творчої спадщини Т. Г. Шевченка, утвердження його духовних заповідей, активізації виховної роботи серед учнівської молоді пройшли заходи, присвячені вшануванню пам’яті видатного письменника, поета та художника.

9 березня, в День народження Тараса Григоровича, класним керівником 31 навчальної групи Даниленко С. В. було проведено екскурсію до пам’ятника Кобзаря.

Невмирущій славі генія українського народу були присвячені тематичні виховні години «Незабутній Тарас Шевченко».

У читальній залі бібліотеки оформлено цікаву ілюстративно-книжкову виставку «Шевченкове слово в віках не старіє!». Також бібліотекар Коваль В. В. підготувала і провела на платформі Kahoot для учнів 32 навчальної групи інтерактивну вікторину «Т. Г. Шевченко». Учні із задоволенням відповідали на запитання вікторини, змагалися на кращого знавця життєвого шляху та творчої спадщини видатного поета, письменника та художника.

Учні, які проживають у гуртожитку, переглянули кінофільми «Тарас Шевченко – Великий українець», «Мій Шевченко».

Успішно пройшли круглі столи. Викладач української мови та літератури Козир В. О. підготувала і провела для учнів 21 та 12 навчальних груп круглий стіл «Шевченко – вірний син України». За участю учнів 31 групи відбувся круглий стіл «Святині людської душі», який організувала викладач біології Даниленко С. В.

Учні залюбки взяли участь у конкурсі читців поезій Тараса Шевченка «І лине Шевченкове слово».

Заходи, організовані з нагоди 207-ї річниці від дня народження Кобзаря, ще більше об’єднали, згуртували дружній творчий колектив педагогів та учнів освітнього закладу.

Минають роки, змінюються покоління, але слово Т. Шевченка – живе і вічне.