Домашня сторінка » Новини » Щорічна Всеукраїнська екологічна акція “Зелена толока” триває!

Щорічна Всеукраїнська екологічна акція “Зелена толока” триває!

Протягом 16-20  квітня  2018 року близько 500 учнів та працівників  ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» взяли активну участь у  Всеукраїнській екологічній акції «Зелена толока».

Любов до свого закладу та бажання зробити його кращим і чистішим збирало  учнів  кожного весняного дня. Учасники акції прибрали 1,6 га прилеглої території, упорядкували 450 кв. м. квітників та газонів, посадили 12 дерев.  Завзята праця та дружність навчальних  колективів – все це надавало  заряд позитивних емоцій,  переповнювало гордістю за виконану надзвичайно корисну справу.

На сьогодні акцент екологічної  акції «Зелена толока» ставиться на вихованні у молодого покоління любові до селища та закладу, де вони живуть та навчаються, виявленні бажання продовжувати робити добрі справи на благо  України.