Домашня сторінка » Новини » Скорботна свічка пам’яті святої

Скорботна свічка пам’яті святої

27 січня у світі відзначено Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. В групі Пк-25 було проведено урок-конференцію, присвячений цій події.

Учні отримали цікаву інформацію про історію Голокосту, про вшанування пам’яті жертв цих трагічних подій в Україні та світі. Із змістовними рефератами виступили: Зарва Едуард, Радченко Дар’я, Ківшар Мілана, Шип Станіслав.

До уваги учнів представлено документальний фільм про найбільші місця страти євреїв в Україні «Бабин Яр» та «Дробицький Яр». Зворушені побаченим, учні не могли стримати емоцій, коли слухали розповідь про злодіяння фашистів у концентраційних таборах.

На завершенні уроку учні ознайомились із Резолюцією Генеральної асамблеї ООН, у якій говориться що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…».