Домашня сторінка » Новини » “Славетні жінки України”

“Славетні жінки України”

До Міжнародного жіночого дня, 8 березня, бібліотека підготувала і провела літературний вечір «Славетні жінки України».

Учасники заходу, учні групи Пм-11 та Пмт-11, дізнались про долю українських жінок, що своєю багатогранною діяльністю вплинули на розвиток и становлення української держави. Увазі учнів був представлений відеоряд інформаційних та фотоматеріалів, присвячених представникам слабкої статі, що внесли вагомий вклад в культуру і мистецтво, освіту і спорт, науку і літературу та багато інших сфер життя нашої держави.

А завершився літературний вечір «Піснею про рушник» Платона Майбороди на вірші Андрія Малишка, яка підкорила усі континенти і побувала навіть у космосі. Цю пісню учасники заходу заспівали разом і присвятили її найкращим жінкам у світі – своїм матусям.

Активну участь у проведенні заходу взяли учні: Коломоєць Світлана, Лифар Юлія, Синько Лілія, Ляшенко Ірина.

Завідувач бібліотеки Л. Ю. Хаустова