Домашня сторінка » Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

Підготовка з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» у ДНЗ “Куп’янський РЦПО” здійснюється на основі базової загальної середньої освіти.
Термін навчання – 2 роки 10 місяців.
Після закінчення КРЦПО випускники одержують повну загальну середню освіту та робітничу професію «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» 4 розряду.
 Урок виробничого
навчання
в авторемонтній
майстерні КРЦПО
 Урок виробничого
навчання
на підприємстві
Лауреат обласного
конкурсу фахової
майстерності з професії
«Слюсар з ремонту
автомобілів», учень гр. Ас-9
Олексій Несвятипаска
Заняття в групі
слюсарів з ремонту
автомобілів
проводить спеціаліст
Служби Старших
Експертів (Німеччина)
В.Функ
Під час навчання професії учні оволодівають такими знаннями, вміннями та навичками: вивчають будову автомобіля, принцип роботи кожного вузла та агрегату; перелік робіт, які необхідно виконати при обслуговуванні автомобілів; сучасні технології ремонту та обслуговування автомобілів для забезпечення їх ефективної експлуатації; правила підтримання систем і механізмів автомобіля у робочому стані.
Професійно-теоретична підготовка слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів проходить в кабінетах загальнотехнічного та спеціального циклів, які в повному обсязі обладнані необхідною кількістю макетів, агрегатів, механізмів, деталей, наочних посібників та інших дидактичних засобів навчання.
Професійно-практична підготовка відбувається в авторемонтній майстерні, яка обладнана автомобілем ГАЗ-53, різноманітними вузлами, двигунами, агрегатами. Майстерня має необхідну кількість дидактичного матеріалу.
Закріплюють знання учні і під час проходження виробничої практики на підприємствах міста Куп’янська.
Наші випускники працевлаштовані на підприємствах:
  • Станція технічного обслуговування фізична особа-підприємець “Максименко А. П.”
  • Приватне підприємство “Тіс-АВТО”
  • Станція технічного обслуговування приватне підприємство “Гогін С. В.”
  • Станція технічного обслуговування приватне підприємство “Гранат”
  • Товариство з обмеженою відповідальністю приватне підприємство “АВТОК”
  • Філія приватного автотранспортного підприємства “Харків-АВТО” станція технічного обслуговування № 7