Домашня сторінка » Новини » Солодкі традиції ТОВ “Куп’янський хлібокомбінат “Кулиничі”

Солодкі традиції ТОВ “Куп’янський хлібокомбінат “Кулиничі”

В рамках Тижня професії “Кухар” пройшла екскурсія учнів групи Пк-22 разом з майстрами виробничого навчання Кошелевою Оленою Володимирівною та Чіріковою Світланою Григорівною до ТОВ “Куп’янський хлібокомбінат “Кулиничі”. Екскурсія розпочалася в конференц-залі хлібокомбінату з розповіді про історію створення підприємства, а продовжилася в приміщенні кондитерського цеху. Секрети виготовлення торту “Київський”, новинка виробництва – торт “Вишня”, торти, прикрашені зображеннями єдинорогів, торти у вигляді автомобілів; цікавинки оздоблення масляним кремом, білковим кремом, шоколадною глазур’ю, кольоровою мастикою – всього не перелічиш! Та, не дивлячись на всі дива сучасної техніки, найкрасивіше оздоблені вироби – це результат роботи рук майстрів, справжніх чарівників кондитерського мистецтва. Залишається додати, що наших учнів запросили на роботу до хлібокомбінату “Кулиничі” після закінчення навчання. Тож, можливо, екскурсія стане для когось дороговказом у майбутнє.