Домашня сторінка » Новини » Спільна дослідницька діяльність учнів і викладача

Спільна дослідницька діяльність учнів і викладача

28.03.2018 року було проведено практичне заняття гуртка «Математичне товариство» за темою «Розв’язування завдань з параметрами».

Актуальність теми визначена необхідністю вміти вирішувати завдання з параметрами при підготовці учнів ІІІ курсу до здачі державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного тестування.

Головною метою заняття є розширення і поглиблення знань, теоретичних основ рішення рівнянь із параметрами, основними їх видами та рекомендаціями до виконання, розвиток інтересу учнів до предмета, розвиток їх математичних здібностей.

Процес заняття був побудований як спільна дослідницька діяльність учнів і викладача. Під час заняття розглядалися принципи рішення даних рівнянь (нерівностей) на загальних випадках; аналітичний та графічний методи розв’язання; формувалося вміння учнів бачити раціональний метод для вирішення конкретних типів завдань, що містять параметр.

Викладач Мірошніченко О. С.