Домашня сторінка » Новини » Співпраця з благодійним фондом “Парус”

Співпраця з благодійним фондом “Парус”

Державний навчальний заклад “Куп’янський регіональний центр професійної освіти” співпрацює з благодійною організацію “Харківській благодійний фонд “Парус” з квітня 2018 року. За цей період було проведено десять занять, з них:  сім профілактичних лекцій та три тренінги за програмою “Профілактика здорового способу життя серед підлітків”.

19.03.2019 на базі ДНЗ “Куп’янський РЦПО”, в малій залі гуртожитку, було проведено тренінг для лідерів учнівського самоврядування за темою “Бар’єри комунікації”. Захід проводився за сприянням благодійного фонду “Парус” соціальним працівником Варакіною Наталією Володимирівною. Мета тренінгу: навчити дітей долати бар’єри спілкування, оволодівати вільною технікою спілкування у невимушеній обстановці, вміння слухати, говорити, висловлювати власну думку; збагачувати лексичний запас підлітків.

Учні брали активну участь у тренінгу, залюбки та із зацікавленістю виконували вправи, спілкувалися один з одним. Також у тренінговій програмі працювали практичний психолог та соціальний педагог навчального закладу. Учасниками тренінгу “Бар’єри комунікації” були наступні учні: Григорова Марина (Пк-21), Удовік Владислава (Пм-11), Кудрявець Вікторія (Пм-11), В’язовська Марія (Пм-12), Клещева Аліна (Пм-12), Гусєв Данило (Ас-17), Кадіров Рустам (Ас-17), Станканич Світлана (Пр-22), Бернацька Надія (Пр-22), Смєла Богдана (Пр-22), Рощіна Анна (Пр-22).

Завершився тренінг кавою-брейк, де учасники поділилися своїми враженнями.