Домашня сторінка » Новини » Співпраця з Українською інженерно-педагогічною академією

Співпраця з Українською інженерно-педагогічною академією

24 листопада 2021 року до Державного навчального закладу «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» завітали представники  Української інженерно-педагогічної академії.

Завідувач кафедри машинобудування, транспорту і зварювання, доцент Олег Подоляк , доценти цієї ж кафедри Юрій Сичов та Олександр Назаркін, фахівець центру інноваційних освітніх технологій міжнародних зв’язків та академічної мобільності Аліна Шилякова провели профорієнтаційні зустрічі зі здобувачами освіти випускних груп. Учні отримали інформацію про історію УІПА, факультети та напрямки, за якими ведеться підготовка фахівців з вищою освітою за ступенями молодшого бакалавра, бакалавра, магістра, дізналися про умови вступу та навчання, організацію дозвілля.

Студент 3 курсу спеціальності «Професійна освіта. Машинобудування» Олександр Хміль провів урок спецтехнології з професії «Зварник» в групі Зв-4.

Гості ознайомилися з новим Навчально-практичним центром «ЗВАРНИК», який був нещодавно створений на базі ДНЗ «Куп’янський РЦПО». Майстер виробничого навчання нашого закладу освіти Олег Воронченко провів екскурсію по НПЦ і показав майстерклас з напівавтоматичного зварювання MIG-MAG.