Домашня сторінка » Новини » “Стань ковалем своєї мрії!”

“Стань ковалем своєї мрії!”

Саме такий слоган сподобався групі майбутніх випускників та майстру виробничого навчання Потапенко Тетяні Василівні під час проведення комплексної екскурсії до вишів м. Харкова: Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» та Харківського державного професійно-педагогічного коледжу ім. В. І. Вернадського.

Було відвідано кафедру обробки металів тиском у ХПІ. Екскурсію для наших учнів дуже цікаво провів завідувач кафедри, доктор технічних наук Чухліб Віталій Леонідович.

Також учні поспілкувалися з директором ХДППК ім. В. І. Вернадського Курбатовим Олександром Петровичем, викладачем Малаховою Валентиною Пантелеївною, зі студентами коледжу, ознайомилися з Правилами вступу до вищих навчальних закладів-2020.

Учні нашого Центру успішно навчаються і в ХПІ, і в професійно-педагогічному коледжі, про що свідчать їх світлини на Дошці пошани закладів.

Зустрічі закінчились гостинним пригощанням смаколиками та запашною кавою, після чого ще залишилось небагато часу аби прогулятися Харковом.