Домашня сторінка » Новини » Святими шляхами Кобзаря

Святими шляхами Кобзаря

Відповідно до плану роботи ДНЗ “Куп’янський РЦПО” та з метою сприяння утвердження статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до свого народу, мови і традицій, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, загальної мовної культури з 09.03.2021 по 12.03.2021 року були проведені Шевченківські свята, присвячені 207-й річниці з дня народження Т. Г. Шевченка.

Протягом тижня учні знайомилися з літературно-інформаційним вісником «Великий українець»: здійсніли віртуальну екскурсію на батьківщину Кобзаря, відвідали кімнати-музеї, ознайомилися з виданнями творів поета (учні групи Пк-23: Золотарьов В., Ситнік М., Кузін Є.).

Проведено засідання гуртка «Рідне слово» (керівник Чиркіна В. О.), де пройшли Шевченківські читання. Кращими декламаторами визнані: Зарва Е. (гр. Пк-25), Концевич О., Базаєва Т., Ручка К., Буніна К., Теплинська Л., Паляничка Н. (гр. Пм-14), Якушева Г., Аргунова А., Ткаченко В. (гр. Пк-24).

Проведена виховна година у групі Зв-1 «Святими шляхами Кобзаря» (класний керівник Костюк Т. І., учні групи: Шабельник А., Сергєєв В., Сотнік В., Лобода Р.).

В читальній залі бібліотеки оформлена книжкова виставка «Завжди сучасний Тарас Шевченко у просторі і часі» (Хаустова Л. Ю., Вітченко Л. М.).

Проведено тематичні виховні години у групах (класні керівники: Ткачук О. І., Нечволод Н. А., Шариш Н. І., Зеленкова Т. Г., Мірошніченко О. С.).