Домашня сторінка » Новини » Святковий концерт до Дня працівників освіти

Святковий концерт до Дня працівників освіти

Щороку восени ми відзначаємо День працівників освіти.

5 жовтня в актовій залі зібрався весь трудовий колектив закладу, а гуртківці разом із  керівниками Прокопенко О. С., Тястовою С. В. підготували святковий концерт «Спасибі Вам, учителі!»

Глядачи побачили чудові концертні номери й привітання. Ведучі свята: Удовик В., Шайдурова А., Ченцов О., Потапов М. привітали з професійним святом та виразили найщиріші побажання своїм наставникам. Танцюристи групи  Пкт-5: Дягель І., Касьян І., Муратова Д., Нестеренко Є., Овчарова Р., Одногорченко М., Олаг А., Скибчик А. підготували святковий флешмоб.

За задумкою режисера на святі були присутні: екстрасенс – Кудрявець В., асистентка – Евдокієнко К. (гр. Пм-11), професор – Єфімов А. (гр.Тр-61С) та асистентка професора – Григорова М. (гр. Пк-21). Вони влаштували тест-драйв педагогам, щоб перевірити чи достойні вони навчати та виховувати учнів. Отже, іспит на професійність наставники склали на «відмінно».

Окрасою свята стали виступи тендітної гімнастки Кудрявець В. («Танець зі стрічкою») та приємна гра на акордеоні першокурсника Івашури М. (гр. Тр-61С).

Присутніх зачарував спів вокальних дуєтів: Самойлова Т. (гр. Пк-21) та Філонова Є. (гр. Пм-13) (пісня «Ми бажаєм Вам добра») й Сливка А. (гр. Пкт-5.) та  Самойлова Т. (гр. Пк-21) (пісня «Відірватись від землі»). Дебютувала вокальна група в складі учнів групи Пк-23: Золотарьов В., Овіленко В., Закопайло К., Об’єдкова А. та Козир Ю. (гр. Пк-21).

Усі  були приємно здивовані, коли побачили на сцені випускників 2018 року: Логачова А., Гладку А., Пархоменко А., Гайдамаку В., які висловили свою щиру подяку майстрам виробничого навчання, викладачам за їхню непросту й благородну працю, за увагу та терпіння, за бажання бачити своїх учнів успішними та щасливими людьми. Вони разом з майбутніми випускниками заспівали улюблену пісню про рідне місто.

Фінальна пісня прозвучала у виконанні чоловічого квартета у складі учнів групи Ес-27: Нікольнікова Івана, Котлова Володимира, Сірого Вячеслава, Щербака Іллі та усіх учасників святкового заходу.

Пісні, жарти, танці – все додавало гарного настрою і наповнювало душу педагогів гордістю за те, що у нас такі хороші, талановиті, щирі, уважні, дотепні учні.