Домашня сторінка » Новини » Свято краси і молодості

Свято краси і молодості

7 березня 2019 року вперше в ДНЗ «Куп’янський РЦПО» відбувся конкурс  “Міс Весна-2019», який зібрав повний зал поціновувачів прекрасного.

У конкурсі краси взяли участь 7 учасниць: Панченко Валерія, Клещева Аліна, Макаренко Анастасія (гр. Пм-12), Кудрявець Вікторія, Пелюстка Вікторія (гр. Пм-11), Кіченко Катерина, Борова Ангеліна (гр. Пк-23).

Організаторами виступили  керівники гуртків Ольга Прокопенко та Світлана Тястова.

Як зазначають організатори, це не просто конкурс краси, це свято має виховувати в молоді культуру та естетичний смак, розвивати творчу активність: «Ми створюємо умови для самореалізації особистості дівчат, виявлення їх талантів, смаків та уподобань, виховання почуття успіху та позитивного світосприйняття. Власне такою є головна мета конкурсу «Міс-Весна-2019».

Окрема подяка учасницям, які ретельно підготувались і виступили на висоті. Журі конкурсу – чоловіки – викладачи та майстри виробничого навчання.

Програма заходу була дуже цікавою. В усіх конкурсах, а саме: «Дефіле», «Представлення», «Творчий», кожна з дівчат проявила свій талант, свою індивідуальність, свою красу. Щоразу конкурсантки вражали глядачів своїми чарівними образами.

Яскраві номери подарували: Андрій Єфімов, Олег Стороженко, Олег Винокуров,  Олександр Ряснянський, Максим Івашура, вокальний колектив «Терен», чоловічий квартет.

А на завершення заходу відбулося урочисте нагородження учасниць символічними коронами та цінними подарунками від профспілкової організації нашого закладу.

За результатами оцінювання журі переможницями стали:

«Міс Артистичність» – Макаренко Анастасія,

«Міс Грація» – Пелюстка Вікторія,

«Міс Ерудиція» – Клещева Аліна,

«Міс Оригінальність» – Панченко Валерія,

«Міс Усмішка» – Киченко Екатерина,

«Міс Глядацькі симпатії» – Борова Ангеліна,

«Міс Весна-2019» – Кудрявець Вікторія!