Домашня сторінка » Новини » Свято Масляної

Свято Масляної

Згідно народних традицій у середині лютого адміністрацією міста Куп’янська було прийнято рішення про організацію народних гулянь на центральній площі з нагоди святкування завершення масляної неділі.

Майже всі організації міста отримали пропозицію підтримати даний захід та взяти участь у своєрідному конкурсному святкуванні «Козацькі розваги». Державний навчальний заклад «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» із задоволенням сприйняв це запрошення. 17 лютого 2018 року численний колектив закладу змагався в усіх трьох номінаціях цього конкурсу, а саме: «Художнє оформлення козацького куреня», «Тещині витребеньки», «Козацькі забави».

Треба відзначити, що на цьому святі наш колектив виступив досить успішно. Номінації «Художнє оформлення козацького куреня» та «Тещині витребеньки» отримували спільну оцінку, тож наш навчальний заклад посів друге місце серед чисельної кількості представництв організацій, які брали участь у святкуванні.

На етапі «Козацьких забав» нашим «козакам» також не було рівних. За чисельної підтримки глядачів дві перемоги та одне друге місце у трьох конкурсах стали яскравим підсумком цього святкування. Завершилось це дійство традиційним проводжанням зими – спалюванням «Марени».

Отже, з веселим настроєм зустрічаємо неминучий прихід весни!