Домашня сторінка » Новини » Свято першого дзвоника

Свято першого дзвоника

03 вересня 2018 року в ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» відбулося Свято першого дзвоника. На подвір’ї центру, оновленому і святково прикрашеному, зібралися майже 600 учнів зі своїми наставниками, батьками. В урочистій обстановці найкращі учні: Григорова Марина (Пк-21) та Кадіров Рустам (Ас-17) підняли Державний Прапор України. Над подвір’ям пролунав Державний Гімн України. Директор центру Кравцов В. А. привітав присутніх з початком нового навчального року, побажав першокурсникам успішно влитися у велику учнівську родину, творчої, наполегливої праці в оволодінні новими знаннями.

А талановиті учні підготували для присутніх невеликий святковий концерт. Ведучі свята: Колесніков Денис (Ас-18), Кузніченко Максим (Ас-18), Удовік Владислава (Пм-11), Шайдурова Аліна (Пк-22). Вокальні номери виконали: Самойлова Тамара (Пк-21), Воронченко О. В. (майстер виробничого навчання), Ляшенко Тетяна (Пк-22), Бурцева Олена (Пк-22), Орос Карина (Пк-22). А вітальний флешмоб відбувся за участю гімнастів: Кудрявець Вікторії (Пм-11), Буслової Вікторії та Буслової Карини (Пм-12).

Продзвенів перший дзвоник в новому навчальному році. Надати його було доручено майбутньому випускнику Тітенко Антону (Тс-24) та першокурсниці Трущ Ангеліні (Пм-13).

В актовій залі центру для всіх першокурсників пройшов перший урок на тему «Україна моя!», який підготували і провели викладачі Нечволод Н. А. та Ківшар Ю. О.

В добру путь, педагоги та учні! Успіхів та наснаги в новому навчальному році!