Домашня сторінка » Новини » Теоретична підготовка – в онлайн-режимі

Теоретична підготовка – в онлайн-режимі

У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації, спричиненої COVID-19, відповідно до наказу ДНЗ «Куп’янський РЦПО» від 13.10.2020 № 381 «Про організацію тимчасового дистанційного режиму роботи закладу освіти» з 15 жотвня теоретична підготовка здобувачів освіти проводиться в онлайн-режимі. Дистанційне навчання наших учнів відбувається за допомогою онлайн-сервісу Google Classroom.

Напередодні всі викладачі пройшли підготовку з організації роботи у Google Classroom, а здобувачі освіти отримали консультації, як користуватись Google Classroom з комп’ютера та зі смартфона.

Всі учні забезпечені новими підручниками у повному обсязі. Але ті, хто з тих чи інших причин не змогли дістатися бібліотеки і отримати паперові підручники, мають можливість користуватися ними в «Електронній бібліотеці», яка створена на сайті бібліотеки нашого освітнього закладу. Там представлені як основна навчальна література, так і додаткова.

Вашій увазі представлені фотоматеріали з дистанційного навчання наших учнів: