Домашня сторінка » Новини » Тільки творчий педагог може виховати творчу особистість

Тільки творчий педагог може виховати творчу особистість

В сучасному світі не можна зупинятися, адже зупинка – то вже шлях назад. І це добре розуміють педагоги ДНЗ «Куп’янський РЦПО», і саме тому намагаються не пропускати таких знакових подій як виставка «Харків-Beauty Days».

Тож  майстри виробничого навчання Удовік Ірина Володимирівна та Артеменко Лілія Сергіївна 12 вересня 2019 стали учасниками  виставки Харків-Beauty Days, на якій був представлений великий асортимент професійного перукарського та манікюрного інструменту, різноманітних послуг, косметичних засобів провідних українських брендів. Відвідувачам заходу було продемонстровано  широкий спектр професійних косметичних засобів, свіжі тенденції перукарського мистецтва, новинки нігтьової індустрії, модні техніки макіяжу.

Семінари з нігтьової естетики йшли в форматі нон-стоп: NailFest, PodoFest, Store Ladi Boss. Сцена Б’юті-зони порадувала  безкоштовними майстер-класами з перукарського мистецтва та макіяжу. Також Ірина Володимирівна та Лілія Сергіївна  відвідали фестиваль «Crazy Fashion World» – авторський соціальний проект Олени Шушляніної, майстра міжнародного класу, володарки трьох Світових нагород по стилю та макіяжу.

Цікавим був  майстер-клас бренда преміум класу TM Farmagan Ukrain, який проводив технолог цієї фірми Артем Конарев. Було презентовано  велику різноманітність лікувальних та відновлювальних процедур для волосся. Також Артем Конарев презентував технологію реставрації волосся кератином Bioactive Naturalis.

Хочемо висловити слова подяки організаторам за таку феєричну виставку та за увагу до професійно-технічної освіти, адже для майстрів виробничого навчання закладів ПТО було організовано безкоштовний доступ.